دربارۀ ما

انتشارات لیلةالقدر در جهت احیای فرهنگ اصیل دینی و ترویج آثار برتر اسلامی، با پرداختن به موضوعات مورد نیاز جامعۀ اسلامی، به ویژه بررسی و پاسخ‌گویی به شبهات نسل جوان، در سال 1383 با روشی جدید و رویكردی كاربردی تأسیس شد.

ما با تولید، جمع آوری، تنظیم، تحقیق و ویرایش آثار فاخر و كاربردیِ مبتنی بر منابع قرآنی و روایی، كار خود را آغاز نموده و با عنایت‌های خدا توانسته است با چاپ و نشر بیش از 60 اثر پر مخاطب، برای رسیدن به اهداف خود، گام‌های بلندی بردارد. علاوه بر این، تولیدات دیجیتال انتشارات در قالب نرم‌افزارهای صوتی، تصویری و متنی نیز جایگاه ویژه‌ای در فعالیت‌های فرهنگی انتشارات دارند.

برگزاری همایش‌‌های تخصصی در جهت تبیین اندیشه استاد علی صفایی حائری و تهیه و انتشار ویژه‌نامه‌های پاسخگوی نیازهای روز مخاطبان، از دیگر فعالیت های این انتشارات است. تا کنون با تلاش و همیاری اساتید حوزه و دانشگاه، دو همایش بزرگ دانشگاهی انجام شده‌اند. انتشارات لیلةالقدر از آغازِ تأسیس، در تمامی نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللیِ برگزارشده توسط وزارت فرهنگ و اشاد اسلامی، حضور داشته است.

این انتشارات، به دلیل سطح بالای كمّی و كیفی تولیداتش در پرداختن به موضوع تعلیم و تربیت جوانان و ارتقای فرهنگ دینی مخاطبان، مفتخر به دریافت لوح تقدیر از نهاد كتابخانه‌های عمومی كشور گردیده است.

انتشارات لیلةالقدر آمادگی دارد تا با تمام ظرفیت و امکانات، در جهت تبلیغ و تبیین «طرح مذهب اصیل» و پاسخگویی به نیاز های نسل جوان، با مراکز همسوی دانشگاهی و حوزوی همکاری نماید.

اسکرول به بالا